İade ve Değişim Koşulları


1-İade hakkının kullanılması için 7 (yedi) günlük süre içinde Satıcı’ya telefon ile whatsapp üzerinden (0552 681 81 59) bildirimde bulunulması ve iade edilmek istenen Ürün ve Ürünler’in işbu Sözleşmenin 6. Maddesi hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve Satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır.

2- Özürlü ürünlerde (defo, yırtık) kargo satıcıya aittir. 

3- Anlaşmalı kargolarımız dışında tarafımıza gönderilen kargolarınız kabul edilmez.

4-Sadece ambalajı açılmamış, orjinalliği bozulmamış ürünlerde iade mevcuttur. (Aksesurlar hariç)  İade hakkının kullanılması için 7 (yedi) günlük süre içinde Satıcı’ya telefon ile whatsapp üzerinden (0552 681 81 59) bildirimde bulunulması ve
İade istenen Ürün ve Ürünler’in işbu Sözleşmenin 6. Maddesi hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve Satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır. 

5- Keyfi iadelerde kargo ücretleri Alıcıya aittir. 

 

6- MNG kargo ile gelen siparişlerin iadesi için aşağıda belirtilen müşteri numarası ile birlikte en yakın MNG kargo şubesine verilmesi gerekmektedir.
Müşteri no: 493995169 (MNG Kargo Balipaşa Şubesi)

7- YURTİÇİ kargo ile gelen siparişlerin iadesi için aşağıda belirtilen müşteri numarası ile birlikte en yakın YURTİÇİ kargo şubesine verilmesi gerekmektedir.

Müşteri no: 1048539383 (YURTİÇİ Kargo Balipaşa Şubesi)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Ayrıca, bu kodu bas?taki etiketinin hemen sonrasına yapıs?tırın: